Festo DNC-50-50-PPV-A
固定価格 消費税別
状態
中古
所在地
Wiefelstede ドイツ
more Images
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
機械に関するデータ
機械名:
空圧シリンダ
メーカー:
Festo
モデル:
DNC-50-50-PPV-A
状態:
良好(中古)
価格と所在地
固定価格 消費税別
所在地:
26215 Wiefelstede, DE ドイツ
A1799929
リファレンス番号:
説明
Pneumatic cylinder, air cylinder, pneumatic piston, air piston
-Stroke travel: 50 mm
-Piston diameter Ø mm
-Piston rod: 20 mm (connection M 16 x1.25 thread)
-Total length: 230 mm
-Total length extended: 280 mm