SSB 260 VA
バンドソー
KASTO
SSB 260 VA
製造年
1993
状態
中古
所在地
Hattingen
機械に関するデータ
価格と所在地
- 所在地:
- Lager Hattingen
- A21583458
- リファレンス番号:
- 更新:
- 最終更新日:24.03.2026
説明
cutting speed 15 - 125 m/min
cross cutting section 260 mm
band length 4.115 x 41 x 1,1 mm
cutting width 260 x 260 mm
Band Saw | KASTO - SSB 260 VA
The machine is in a well-maintained condition.
Please note that the technical details were added from comparable machines.
Gbsdpfx Aeywzxcog Ijl
#Tags: SSB260VA | SSB-260VA | SSB260 VA | SSB 260VA
cross cutting section 260 mm
cutting width 260 x 260 mm
Band Saw | KASTO - SSB 260 VA
Gbsdpfx Aeywzxcog Ijl
お問い合わせを送信
電話 & ファックス
これらの広告もご興味があるかもしれません。
小型広告
Hattingen
9,181 km
バンドソー
KASTOSSB 260VA
KASTOSSB 260VA
小型広告
Emmelshausen
9,275 km
フライス盤
MikronMill P 800 U
MikronMill P 800 U
Solbiate Olona
自動帯鋸 Kasto 260
KASTOSSB 260 VA
KASTOSSB 260 VA
Tatabánya
バンドソー バンドソーマシン
KASTO BandsägeautomatSSB 260 VA (3369)
ドイツ
5軸CNCマシニングセンター
Deckel Maho DMGDMU 70 eVolution
Kölleda
全自動バンドソーマシン
KASTOSSB 260 VA Serie 113
KASTOSSB 260 VA Serie 113
マシニングセンター - 垂直
HERMLEC 1200 V
HERMLEC 1200 V