Hoerbiger LB2251605004M
固定価格 消費税別
状態
中古
所在地
Wiefelstede ドイツ
more Images
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
機械に関するデータ
機械名:
油圧シリンダ
メーカー:
Hoerbiger
モデル:
LB2251605004M
状態:
良好(中古)
価格と所在地
固定価格 消費税別
所在地:
26215 Wiefelstede, DE ドイツ
A1797408
リファレンス番号:
説明
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic piston, pressure piston
-Piston diameter: 38 mm
-Piston rod: 16 mm
-Stroke: 500 mm
-Total length when retracted: 710 mm
Godpfx Aob A Nlaeb Ujit
-Total length extended: 1170 mm