HISWeld HIS28V31510 - Aktion
固定価格 消費税別
状態
新しい
所在地
オーストリア オーストリア
more Images
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
機械に関するデータ
機械名:
溶接テーブル
メーカー:
HISWeld
モデル:
HIS28V31510 - Aktion
状態:
新しい
価格と所在地
固定価格 消費税別
所在地:
2351 Wiener Neudorf, Österreich オーストリア
A19118316
リファレンス番号:
更新:
最終更新日:08.05.2026
説明
neu
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
1500 x 1000 mm
850 mm
8000 kg
Gbsdjwiripepfx Ag Iel
541 kg
200 mm
28 mm
* - Fully milled table top 25 mm in S355J2+N with high degree of accuracy (+/- 0.05 mm) and rounded edges and holes
- Hard chrome-plated table surface Cr75
The main advantage of our tables compared to conventional systems is with the hard chrome plating Cr75, that this process achieves a much deeper penetration into the base material of up to 0.07 mm and the hardness of the surface reaches up to HV750. This also ensures optimum and lasting anti-spatter adhesion on the surface, which is one of the most efficient on the market.
- Exact dimensional and fitting accuracy of the tools with 28 mm perforation (compatible with comparable premium suppliers)
- Grid lines 100 x 100 mm
- 4 solid table feet withload capacity 2 ton/feet and levelling option
- Different foot variants available (standard, height-adjustable and with castors)
- Load capacity 8 to
- All-round 200 mm high side cheeks with diagonal perforation
- 2-sided millimetre scaling
- Substructure with stiffeners
提供者
登録日: 2006
600 オンライン広告
Trustseal icon
電話する
お問い合わせを送信
土地us
ドイツ
オーストリア
スイス
アメリカ合衆国
イギリス
フランス
ベルギー
スペイン
メキシコ
イタリア
オランダ
ポーランド
ロシア連邦
ベラルーシ(ベラルーシ共和国)
ウクライナ
エストニア
トルコ
ニュージーランド
アイルランド
チェコ共和国
デンマーク
フィンランド
スウェーデン
ノルウェー
ルクセンブルク
ギリシャ
リトアニア
ラトビア
アイスランド
ポルトガル
ブラジル
ベネズエラ
アルゼンチン
ハンガリー
スロバキア
ルーマニア
モルドバ
スロベニア
セルビア
モンテネグロ
アルバニア
クロアチア
ブルガリア
北マケドニア
ボスニア・ヘルツェゴビナ
イスラエル
エジプト
モロッコ
インド
インドネシア
韓国
日本
タイ
マレーシア
ベトナム
中国、中華人民共和国
台湾
イラン
バングラデシュ
リクエストを送信できませんでした。後でもう一度お試しください。
電話 & ファックス
ファックス:
これらの広告もご興味があるかもしれません。
小型広告
プレーナー、モルダー WEINIG Powermat 1500
more images
オーストリア Alberschwende
9,404 km
プレーナー、モルダー
WEINIGPowermat 1500
小型広告
パイプドリルマシン / 斜め穴あけ機 NS Maquinas TDM100
ドイツ Dietzenbach
9,231 km
パイプドリルマシン / 斜め穴あけ機
伸縮式ホイールローダー 伸縮式ホイールローダー H&R Teleskopradlader 3514T
ドイツ Falkenberg
伸縮式ホイールローダー 伸縮式ホイールローダー
認定販売業者
溶接テーブル WMT P-1200 x 1200
ドイツ Velen
溶接テーブル
ダブルミッターソー Elumatec DG 104
ドイツ Rödermark
ダブルミッターソー
バンドソー Bernardo HBS 460 N - 400 V
ドイツ Mudersbach
バンドソー
BernardoHBS 460 N - 400 V