HB725x3000
従来の旋盤
Cazeneuve
HB725x3000
状態
中古
所在地
Logrezana
機械に関するデータ
価格と所在地
- 所在地:
- Poligono Industrial Tabaza II, parcela 6, 33438 Logrezana, España
電話する
技術詳細
- 往復台上の旋削直径:
- 400 mm
- 全長:
- 4,640 mm
- 全幅:
- 1,450 mm
- 全高:
- 1,355 mm
- 総重量:
- 3,700 kg(キログラム)
説明
TECHNICAL DATA
Brand: Cazeneuve
Model: HB725X3000
DIMENSIONS
Length: 4,640 mm
Width: 1,450 mm
Height: 1,355 mm
Weight: 3,700 kg
SPECIFICATIONS
Swing over bed: 725 mm
Swing over carriage: 670 mm
Swing over cross slide: 400 mm
Spindle bore diameter: 81 mm
Distance between centers: 3,000 mm
Center height: 315 mm
Bed width: 505 mm
Spindle motor power: 16 kW
Spindle speed: 2,000 rpm
Tailstock quill taper: MT-6
Gjdpfx Agexz Dths Iebl
ACCESSORIES
Sony digital readout
この広告は自動翻訳されています。翻訳ミスがある可能性があります。
Brand: Cazeneuve
Model: HB725X3000
DIMENSIONS
Length: 4,640 mm
Width: 1,450 mm
Height: 1,355 mm
Weight: 3,700 kg
SPECIFICATIONS
Swing over bed: 725 mm
Swing over carriage: 670 mm
Swing over cross slide: 400 mm
Spindle bore diameter: 81 mm
Center height: 315 mm
Bed width: 505 mm
Spindle motor power: 16 kW
Spindle speed: 2,000 rpm
Tailstock quill taper: MT-6
Gjdpfx Agexz Dths Iebl
ACCESSORIES
Sony digital readout
提供者
注意: 無料で登録するかログインして、すべての情報を取得してください。
登録日: 2019
6 オンライン広告
お問い合わせを送信
電話 & ファックス
これらの広告もご興味があるかもしれません。
小型広告
ドイツ
8,951 km
ボックスコラムドリル
HUVEMAMG40M
HUVEMAMG40M
小型広告
Wiefelstede
8,980 km
旋盤 420 x 1340 mm