HIS16V32010 - Aktion
溶接テーブル
HISWeld
HIS16V32010 - Aktion
固定価格 消費税別
状態
新しい
所在地
オーストリア
機械に関するデータ
価格と所在地
固定価格 消費税別
- 所在地:
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A21427662
- リファレンス番号:
- 更新:
- 最終更新日:07.05.2026
説明
neu
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
2000 x 1000 mm
Gbodpfsyq Srrjx Ag Ijl
3000 kg
348 kg
100 mm
12 mm
16 mm
THIS MODEL FORMS THE BASIS OF THE ENTIRE SYSTEM. IT CAN BE EXTENDED ON ALL FIVE SIDES AS REQUIRED.
Our tables are characterised by the high degree of hardness with our Cr75M+ hard chrome plating, the very high degree of accuracy of +/- 0.05 mm on the entire table surface and the tolerances of the hole diameters of the entire hole pattern.
3D standard welding and clamping table,
2000 x 1000 x 100 mm with Cr75M+ hard chrome plating
Table system: 16 mm
Material thickness: 12 mm
Including table substructure and standard table legs
* S355J2+N with Cr75M+ hard chrome plating
* Hole: 16 mm, material thickness: 12 mm
* Including coated table substructure
* Side panel 100 mm with 2-row hole pattern and 25 mm hole spacing
* Table top with 2-sided fine scaling and 50 x 50 mm grid line
* Rounded edges and holes
* Solid standard table legs with load capacity 1 tonne per leg; 500 kg per leg for castor model
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
2000 x 1000 mm
Gbodpfsyq Srrjx Ag Ijl
3000 kg
348 kg
100 mm
12 mm
16 mm
Table system: 16 mm
Material thickness: 12 mm
* Rounded edges and holes
お問い合わせを送信
電話 & ファックス
+43 2236 ... 広告
これらの広告もご興味があるかもしれません。
小型広告
Mindelheim
9,322 km
無段式コラムボール盤
MAXIONUnimax 3 AV mit Gewindeschneideinr.
小型広告
Coevorden
9,090 km
レーザー切断機
BAISON LaserV52U Heavy-duty Tube laser cutting
Ennepetal
溶接テーブル
GERD WOLFF2400 x 1200 x 200
GERD WOLFF2400 x 1200 x 200
Hergensweiler
ProtecKT 600 mit Schnellspannfutter
Erwitte
チューブレーザー切断機
Tube laser cutting machineGS-13056FG 12kw
Külsheim
パネルソー
Striebig keine Holz-Her/GMC/Elcon/HolzmaStandard ll plus 5220
Egenhofen
パネルソー
StriebigStandard II 6220A TRK
StriebigStandard II 6220A TRK