Litai TTF-520AF
製造年
2022
状態
中古
所在地
София ブルガリア
more Images
YouTube video
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
機械に関するデータ
機械名:
全自動ステーション用サーモフォーミング機
メーカー:
Litai
モデル:
TTF-520AF
製造年:
2022
状態:
中古
価格と所在地
所在地:
Bulgaria 98, 1680 Sofia, Bulgaria ブルガリア
説明
Model: TTF-520AF
Forming Area: 520mm x 400 mm
Forming Depth (Max.): 110mm
Sheet thickness: 0.2-1.6mm
Forming Speed (Max.): 30times/min
Air pressure: 0.6-0.8mpa
Air consumption: 3.0 m³/min
Water consumption: 0.7 m³/h
Gsdpfx Ajyvh Tqjg Ioit
Sheet width (Max.): 550mm
Suitable Sheet: PP, PS, HIPS, PET, PVC, PLA etc.
Power supply: AC 380V, 50Hz, Three-phase, Four-wire